יצירת קשר מדעי הים מדעי החברה והקהילה הנדסה כלכלה ומנהל עסקים דף הבית
 
המרכז האקדמי רופין

עבודות משותפות חברי סגל וסטודנטיםמאמרים
 גמליאל אייל וליבוביץ רז. לתקנן או לא לתקנן? על היתרונות שבשימוש בציונים מתוקננים של פריטי שאלונים. מאמר שנשלח לכנס של האגודה הישראלית לפסיכומטריקה (פברואר 2011).
המאמר מבוסס על רעיון של רז ליבוביץ אשר פותח ועובד לכדי מאמר.
 
 גמליאל אייל ופאר איל (2010). השפעת ההיצג על ההוגנות הנתפסת של עקרונות צדק חלוקתי. מגמות, מו (4), 626 – 649.

 Gamliel, Eyal., & Peer, Eyal. (2010). Attribute framing affects the perceived fairness of health care allocation principles. Judgment and Decision Making, 5 (1), 11-20

 שני המאמרים מבוססים על פיתוחים של עבודת הסמינר שהגישו איל פאר ואורן יגאל בתשס"ג.

 

 Kreiner, Hamutal., & Berman, Michal. (2010). Traces of Lost Language. Talk presented at AMLaP. York, UK, September 6-8.

 מבוסס על עבודתה של מיכל ברמן בסמינר מחקר "שפה וזיכרון" ומראה כי ניתן למצוא עקבות זיכרון של שפה אשר נרכשה בילדות ולכאורה נשכחה לאחר שנים רבות ללא שימוש.

 

 Kreiner, Hamutal., Petrushka, Oshra., & Almalam, Ortal. (2010). Sex & Prosody: Adjusting prosodic variation in Dialogue. Poster presented in 6th International Workshop on Language Production, Edinburgh, UK, September 2-4.

 מבוסס על עבודתן של אושרה פטרושקה ואורטל אלמלם בסמינר מחקר "שפה וזיכרון" ומראה כי נשים משתמשות באינטונציה מודגשת בשיחה עם גברים יותר מאשר עם נשים והדגשה זו קשורה לאינטראקציה הבין-מינית ולא לתוכן הדברים.

 

 Neter, Efrat., Gabay, Moty., & Chayun, Erez. (2010). Fuzzy Trace Theory explains the effects of expertise on decision making of bikers. Talk presented at the 24th Conference of European Health Psychology Society, Cluj, Romania.

 מבוסס על עבודת הסמינר של מוטי גבאי וארז חיון ומראה שקבלת ההחלטות של רוכבי אופניים מומחים שונה מזו של מתחילים ומתקדמים: היא מבוססת על פחות פיסות מידע, חד משמעית ומשתמשת יותר באינטואיציה.

«חזרה
 
אודות רופין
מכון המחקר וכתב העת בהגירה
היחידה ליזמות ומעורבות חברתית
ארועים ותקשורת
ספרייה
לימודי חוץ וניהול קריירה
רשות המחקר
מרכז ייעוץ והרשמה
רופינט
סיור וירטואלי
English
العربية
בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים    בית הספר להנדסה    בית הספר למדעי הים    לימודי תואר ראשון    לימודי תואר שני    מכרזים והתקשרויות    לימודי הנדסה    מרכז מידע ורישום    מפת אתר    חדר עסקאות    בית הספר למדעי החברה והקהילה    אתר מועמדים    נוער שוחר מדעי הים
כל הזכויות שמורות למרכז האקדמי רופין © 2007
בניית אתרים